Account aanmaken Login

Triathlonvereniging Dordrecht biedt je de mogelijkheid om onder deskundige leiding te sporten. We bieden wekelijks zwem-, fiets- en looptrainingen aan. Meer over ons

Dag / Datum / Tijd Dicipline Locatie Trainer
donderdag 13 juni 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Albert
zaterdag 15 juni 13:30 Koppeltraining Kiltunnel (Autoglas garage) Albert
laatste koppeltraining dit seizoen
zondag 16 juni 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Albert
dinsdag 18 juni 19:30 Fietstraining De Viersprong MarkU
woensdag 19 juni 19:30 Looptraining Fortiushal MarkU
donderdag 20 juni 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Laura
zondag 23 juni 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Albert
dinsdag 25 juni 19:30 Fietstraining De Viersprong MarkU
woensdag 26 juni 19:30 Looptraining Fortiushal Albert
Datum Evenement Afstand Deelnemer
15 juni 2024 CELTMAN! Extreme Scottish Triathlon - Torridon (Sco) 1/1 triathlon Carola
16 juni 2024 Triathlon Rosmalen - Rosmalen 1/8 triathlon Irvin
16 juni 2024 Triathlon Rosmalen - Rosmalen 1/4 triathlon Laura W
16 juni 2024 Triathlon Rosmalen - Rosmalen 1/4 triathlon Ellen
16 juni 2024 Triathlon Rosmalen - Rosmalen 1/4 triathlon Joyce
22 juni 2024 triathlon Oud Gastel - Oud Gastel 1/8 triathlon Mirko
22 juni 2024 triathlon Oud Gastel - Oud Gastel Sprint triathlon Dennis
22 juni 2024 triathlon Oud Gastel - Oud Gastel Sprint triathlon André G
22 juni 2024 triathlon Oud Gastel - Oud Gastel Sprint triathlon Albert
22 juni 2024 SWISSMAN Xtreme Triathlon - Zwitserland 1/1 triathlon Martin
23 juni 2024 Triathlon Rotterdam - Rotterdam Olympic Distance triathlon Dirkjan H
23 juni 2024 Ironman 70.3 Elsinore - Elsinore, Danmark 1/2 triathlon Ron
29 juni 2024 Zeewolde endurance (triathlon) - Zeewolde Olympic Distance triathlon Bryan
29 juni 2024 Zeewolde endurance (triathlon) - Zeewolde Olympic Distance triathlon
29 juni 2024 Zeewolde endurance (triathlon) - Zeewolde Olympic Distance triathlon René
29 juni 2024 Lingewaalloop - Herwijnen 10km Ellen
29 juni 2024 Lingewaalloop - Herwijnen 10km John
29 juni 2024 Lingewaalloop - Herwijnen 10km hardlopen Marian
30 juni 2024 Triathlon Stein - STEIN Sprint triathlon Joyce
6 juli 2024 Slowtriatlon - Best 1/8 triathlon Ron
6 juli 2024 Hellevoet Heroes - Hellevoetsluis 1/8 triathlon Henk-Jan
6 juli 2024 Hellevoet Heroes - Hellevoetsluis Sprint triathlon Marcello
6 juli 2024 Hellevoet Heroes - Hellevoetsluis Sprint triathlon Hannie
13 juli 2024 Zwemloop Het Rondje Eilanden - Vinkeveen zwemloop Simon
13 juli 2024 Zwemloop Het Rondje Eilanden - Vinkeveen Zwemmen en lopen tussen/over 12 eilandjes. Marcello
13 juli 2024 Zwemloop Het Rondje Eilanden - Vinkeveen Zwemmen en lopen tussen/over 12 eilandjes. Hannie
14 juli 2024 Triathlon Klazienaveen - Klazienaveen 1/3 triathlon Irvin
14 juli 2024 Triathlon Klazienaveen - Klazienaveen 1/3 triathlon Laura W
25 juli 2024 Alpe D'Huez Triathlon - Alpe D'Huez Z: 2,2km F: 118km L: 21km Natasja
26 juli 2024 Alpe D'Huez Triathlon - Alpe D'Huez 1,2km zwemmen, 28km fietsen, 6,7km lopen Richard N
26 juli 2024 Alpe D'Huez Triathlon - Alpe D'Huez 1,2km zwemmen, 28km fietsen, 6,7km lopen John
26 juli 2024 Alpe D'Huez Triathlon - Alpe D'Huez 1,2km zwemmen, 28km fietsen, 6,7km lopen Annemiek
26 juli 2024 Alpe D'Huez Triathlon - Alpe D'Huez 1,2km zwemmen, 28km fietsen, 6,7km lopen Ellen
3 augustus 2024 Norseman - Eidfjord (Noorwegen) 1/1 triathlon René
24 augustus 2024 Run Bike Run Borne - Borne overijsel NK duathlon (6,8km L - 30km F - 4,8km L) Thomas
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Hannie
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Marcello
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Mario
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Joke
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Gerard
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Carola
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon René
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Ron
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Dirkjan H
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/8 triathlon Albert
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Ben
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon John
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Annemiek
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Richard N
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Thomas
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Mirko
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Natasja
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Ellen
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon Henk-Jan
31 augustus 2024 TRIATHLON HOEKSCHE-WAARD - Strijensas 1/4 triathlon André B
31 augustus 2024 Thoolse mijl - Strijenham - Tholen 1 zeemijl (1,825km) John
31 augustus 2024 Thoolse mijl - Strijenham - Tholen 1 zeemijl (1,825km) Ellen
1 september 2024 Keistad Triathlon - Amersfoort 1/4 triathlon Henk-Jan
7 september 2024 Roermond City Triathlon - Roermond dubbele supersprint: 375m Z - 10,4km F - 2,5km L - 375m Z - 10,4km F - 2,5km L Amir
7 september 2024 Loop naar de Pomp - Noordeloos 10km John
7 september 2024 Loop naar de Pomp - Noordeloos 10km Ellen
7 september 2024 Loop naar de Pomp - Noordeloos 10km Joke
7 september 2024 Loop naar de Pomp - Noordeloos 10km hardlopen Marian
8 september 2024 Triathlon Didam - Didam 1/4 triathlon Irvin
8 september 2024 Sint Pietersbear Trail - Maastricht 15km Joyce
21 september 2024 Triathlon Zwolle - Zwolle 1/8 triathlon Laura W
21 september 2024 Triathlon Zwolle - Zwolle 1/8 triathlon Irvin
21 september 2024 Heuvelrug Triathlon - Henschotermeer 1/8 triathlon Mario
21 september 2024 Heuvelrug Triathlon - Henschotermeer 1/8 triathlon Marcello
21 september 2024 Heuvelrug Triathlon - Henschotermeer 1/8 triathlon Hannie
5 oktober 2024 Molenloop - Alblasserdam 10EM Ellen
5 oktober 2024 Molenloop - Alblasserdam 10EM John
5 oktober 2024 Molenloop - Alblasserdam 10EM Marian
5 oktober 2024 Molenloop - Alblasserdam 10EM Joke
13 oktober 2024 halve marathon - Eindhoven Halve marathon Ron
13 oktober 2024 Bergse Plasloop - Rotterdam Halve marathon Dirkjan H
26 oktober 2024 Typhoonloop - Gorinchem 10km Marian
26 oktober 2024 Typhoonloop - Gorinchem 10km Ellen
26 oktober 2024 Typhoonloop - Gorinchem 10km John
26 oktober 2024 Typhoonloop - Gorinchem 10km Joke
10 november 2024 Berenloop - Terschelling Halve marathon Joke
1 juni 2025 The ride - Stelvio-Cauberg 1300km Iris
Datum Evenement Afstand Deelnemer Uitslag Opmerkingen
12 juni 2024 flitstriathlon Nijkerk - Nijkerk 500m Z - 18,5km F - 5km L (individuele tijdrit) Albert 01:09:10 nieuw fietsparcours (24km), wisselzone aan andere kant sluis. 13e overal (250deelnemers) en 3e H40
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert Sprint triathlon Bryan 00:56:27 2e overall 🥈 1e divisie zuid, maar belangrijker 1e met team in daguitslag !
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert Sprint triathlon 00:57:44 Lennard Böge (ik heb nog geen account); 7e overall 1e divisie zuid, maar belangrijker 1e met team in daguitslag !
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert Sprint triathlon René 00:58:21 14e overall 1e divisie zuid, maar belangrijker 1e met team in daguitslag !
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert Sprint triathlon Dennis 01:02:20 50e overall 1e divisie zuid, maar belangrijker 1e met team in daguitslag !
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert dubbele supersprint: 350m Z - 7km F - 1,5km L - 350m Z - 7km F - 1,5km L Ben 00:52:47 6e overall in Eredivisie, maar met team weer een mooie 2e plaats 🥈 in daguitslag !
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert dubbele supersprint: 350m Z - 7km F - 1,5km L - 350m Z - 7km F - 1,5km L Jeroen 00:52:56 8e overall in Eredivisie, maar met team weer een mooie 2e plaats 🥈 in daguitslag !
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert dubbele supersprint: 350m Z - 7km F - 1,5km L - 350m Z - 7km F - 1,5km L Thomas 00:53:23 15e overall in Eredivisie, maar met team weer een mooie 2e plaats 🥈 in daguitslag !
9 juni 2024 Stadstriathlon Weert - Weert dubbele supersprint: 350m Z - 7km F - 1,5km L - 350m Z - 7km F - 1,5km L Max 00:53:45 18e overall in Eredivisie, maar met team weer een mooie 2e plaats 🥈 in daguitslag !
9 juni 2024 Triathlon Terheijden - Terheijden 1/2 triathlon Tijmen 04:22:24 1e zwemtijd, 2e fietstijd, 1e uit T2, goede opsteker voor aankomende wedstrijden
9 juni 2024 Triathlon Terheijden - Terheijden 1/4 triathlon Ron 02:29:35 1ste H60
9 juni 2024 Triathlon Terheijden - Terheijden 1/4 triathlon Natasja 02:29:50 3e D20🥉
8 juni 2024 Doetse Triathlon Giessenburg - Giessenburg 1/8 triathlon Henk-Jan 01:13:42
8 juni 2024 Lenteloop - Papendrecht 10km hardlopen Laura W 01:02:07
8 juni 2024 Lenteloop - Papendrecht 10km John 00:47:06
8 juni 2024 Lenteloop - Papendrecht 10km Ellen 00:48:03
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk 1/4 triathlon Ben 01:53:00 1e overall !!! 🏆 (winst in Waalwijk 2022, 2023 en 2024)
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk 1/4 triathlon Henk-Jan 02:35:12
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Max 01:01:25 1e overall 2e divisie zuid (mannen geholpen ivm blessuregolf), 3e met team in daguitslag 🥉
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Albert 01:09:39 11e 2e divisie zuid, maar belangrijker 3e met team in daguitslag 🥉
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Redmer 01:11:55 26e in 2e divisie zuid (en heel avontuur in T1 ,begin fiets), maar belangrijker 3e met team in daguitslag 🥉
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Martin 01:13:38 48e 2e divisie zuid, maar belangrijker 3e met team in daguitslag 🥉
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Carola 01:19:00 2e overall 🥈 en met team 6de in daguitslag
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Ellen 01:28:28 Sorry Albert, voor de camping-wissel in T1 🙈🥶
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Annemiek 01:29:50
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk Sprint triathlon Fenna 01:41:47 met team 6e in daguitslag!
2 juni 2024 De Langstraat Triathlon - Waalwijk 1/8 triathlon Joyce 01:34:20 🥳🥳
2 juni 2024 Ironman Hamburg - Hamburg 1/1 triathlon Niels 10:13:35 PR 523 van de 2328 deelnemers en 270e looptijd
2 juni 2024 Triathlon Nieuwkoop - Nieuwkoop 1/2 triathlon André G 04:37:50 was zwaar, nog niet voldoende hersteld van Samorin, stond pittig windje te waaien, pfff...
2 juni 2024 Triathlon Nieuwkoop - Nieuwkoop 1/2 triathlon Irvin 05:44:04 Swim-Bike-Survival Run
1 juni 2024 Dordrecht Biesbosch Triatlon - Dordrecht 1/8 triathlon Laurens 01:08:46
26 mei 2024 Fit forward triathlon - Breda/Prinsenbeek 1/8 triathlon Irvin 01:17:48
26 mei 2024 Fit forward triathlon - Breda/Prinsenbeek 1/8 triathlon Annemiek 01:25:02
26 mei 2024 Fit forward triathlon - Breda/Prinsenbeek 1/8 triathlon Laura W 01:28:08
26 mei 2024 Fit forward triathlon - Breda/Prinsenbeek 1/8 triathlon Marian 01:35:43
26 mei 2024 Fit forward triathlon - Breda/Prinsenbeek 1/8 triathlon Joke 01:47:59
25 mei 2024 NK aquathlon - Maarssen 1000m Z - 5km L Jeroen 00:34:05 3e overall 🥉 (zwem 00:16:52, wissel (met omvallen😂) 51sec, loop: 00:16:24)
20 mei 2024 Triathlon Woerden - Woerden 1/8 triathlon Iris 00:00:01 Afgelast noodweer:regen/onweer
19 mei 2024 111 Triathlon - Bilzen (BE) 1km zwemmen, 100 km fietsen, 10 km lopen Niels 04:02:41
19 mei 2024 The Championship - Šamorín - Slowakije 1/2 triathlon André G 04:30:18 23e H40
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Bryan 01:04:55 leuk om 2e divisieteam te helpen! 2e overall met team in 2e divisie zuid 🥈
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Albert 01:04:55 2e overall met team in 2e divisie zuid 🥈
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Dennis 01:04:56 fijn om achter brommer: Bryan te kunnen fietsen😉! 2e overall met team in 2e divisie zuid 🥈
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Redmer 01:06:23 2e overall met team in 2e divisie zuid 🥈
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Hannie 01:23:38
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Ellen 01:23:38
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Carola 01:23:38
18 mei 2024 Team Time Trial - 2e Divisie - Almere Sprint triathlon Laura W 01:29:29
18 mei 2024 Tri Almere - Almere Haven Olympic Distance triathlon Jeroen 02:01:07 1e overall !!! 🏆