Account aanmaken Login

Dag / Datum / Tijd Discipline Locatie Trainer
zondag 3 mei 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Laura
dinsdag 5 mei 19:00 Fietstraining De Viersprong Joyce
woensdag 6 mei 19:30 Looptraining Reeweghal Wietse
donderdag 7 mei 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Marcel
zondag 10 mei 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Albert
dinsdag 12 mei 19:00 Fietstraining De Viersprong Joyce
woensdag 13 mei 19:30 Looptraining Reeweghal Wietse
donderdag 14 mei 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Marcel
zondag 17 mei 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Joyce
dinsdag 19 mei 19:00 Fietstraining De Viersprong Joyce
woensdag 20 mei 19:00 Koppeltraining De Viersprong Joyce
woensdag 20 mei 19:30 Looptraining Buiten-Viersprong Wietse
donderdag 21 mei 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Marcel
zondag 24 mei 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Joyce
dinsdag 26 mei 19:00 Fietstraining De Viersprong Albert
woensdag 27 mei 19:30 Looptraining Reeweghal Wietse
donderdag 28 mei 20:00 Zwemtraining Sportboulevard None
dinsdag 2 juni 19:00 Fietstraining De Viersprong Albert
woensdag 3 juni 19:30 Looptraining Reeweghal Wietse
donderdag 4 juni 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Marcel
zondag 7 juni 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Albert
dinsdag 9 juni 19:00 Fietstraining De Viersprong Albert
woensdag 10 juni 19:00 Koppeltraining De Viersprong Albert
woensdag 10 juni 19:30 Looptraining Buiten-Viersprong Wietse
donderdag 11 juni 20:00 Zwemtraining Sportboulevard None
zondag 14 juni 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Joyce
dinsdag 16 juni 19:00 Fietstraining De Viersprong Marcel
woensdag 17 juni 19:30 Looptraining Reeweghal Wietse
donderdag 18 juni 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Marcel
zondag 21 juni 08:00 Zwemtraining Sportcentrum Papendrecht Albert
dinsdag 23 juni 19:00 Fietstraining De Viersprong Marcel
woensdag 24 juni 19:00 Koppeltraining De Viersprong Marcel
woensdag 24 juni 19:30 Looptraining Buiten-Viersprong Wietse
donderdag 25 juni 20:00 Zwemtraining Sportboulevard Marcel